EN SK

E-shop so zábavnou pyrotechnikou

Vitajte na našich stránkach!

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zábavnej pyrotechniky, realizácií profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych pyrotechnických efektov. V našom E-shope Vám ponúkame veľký výber zábavnej pyrotechniky, ktorú sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do viacerých kategórií. Všetky naše výrobky, ktoré ponúkame plne vyhovujú bezpečnostným a legislatívnym predpisom, vzťahujúcich sa k predaju zábavnej pyrotechniky. Taktiež sa zaoberáme predajom armádneho a voľnočasového vybavenia, zbraní, streliva, outdoor, obraných prostriedkov a iné doplnky, ktoré nájdete v záložke "ARMY SHOP".

   

 

kolekcia petard

zlavy
Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13517472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7321100
mage::app::init::system_config0.0011127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7440
mage::app::init::stores0.01561912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00941308,720262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201572,2560
mage::app::init_front_controller0.00441125,2000
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001912,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181121,432262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003234160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match0.6990100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.244311,230,2961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0076259,2000
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001019,4560
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8721,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.22901106,4720
OBSERVER: log0.22891103,5360
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.4543100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0005125,8240
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00151425,6800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00101121,6960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00091118,6480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3840
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004117,6080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.001316080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.032113,079,9922,883,584
BLOCK: formkey0.00061110,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006594080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041420,8240
BLOCK: after_body_start0.0005198,6160
BLOCK: global_notices0.0004156,3040
BLOCK: header0.0004157,1920
BLOCK: top.links0.0004158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0005150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00072129,088262,144
BLOCK: global_messages0.0005171,1040
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003151,216262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013273,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125227,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00072160,856262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017368,8960
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091102,1520
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00551255,864262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,056262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,800262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: cms_page0.0009153,4800
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041114,672262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.4151100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007536640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00833135,1200
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.367016,419,0726,815,744
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.022111,070,3841,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311415,3280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004139,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007514080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004615,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.0016189,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003625197,424262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1092132,002,4881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002216195,5920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002111812,6000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0444131,023,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000710816,5520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.036513204,2080
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.035911,495,1761,572,864
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003518,6640
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016411,335,9041,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.003115108,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0017268,304262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002124080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00563154,3680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0198365,752262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01703265,632262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01413259,304262,144
OBSERVER: tax0.0081384,5280
OBSERVER: inventory0.017810278,768262,144
OBSERVER: giftmessage0.0006326,3760
OBSERVER: bundle_observer0.0009313,0720
frontend/base/default/template/catalog/product/mostSell.phtml0.114111,375,7041,572,864
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00461462,816262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0414781,384786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00911041,8160
OBSERVER: catalogrule0.00841040,5280
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01537150,4640
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0111710,9200
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Mysql4_Popular_Collection0.0005132,4400
frontend/base/default/template/catalog/product/newProduct.phtml0.09111187,192262,144
CACHE_URL0.04421217,144262,144