EN SK

E-shop so zábavnou pyrotechnikou

Vitajte na našich stránkach!

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zábavnej pyrotechniky, realizácií profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych pyrotechnických efektov. V našom E-shope Vám ponúkame veľký výber zábavnej pyrotechniky, ktorú sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do viacerých kategórií. Všetky naše výrobky, ktoré ponúkame plne vyhovujú bezpečnostným a legislatívnym predpisom, vzťahujúcich sa k predaju zábavnej pyrotechniky. Taktiež sa zaoberáme predajom armádneho a voľnočasového vybavenia, zbraní, streliva, outdoor, obraných prostriedkov a iné doplnky, ktoré nájdete v záložke "ARMY SHOP".

   

 

kolekcia petard

zlavy
Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 14155776, emalloc: 13660776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5622100
mage::app::init::system_config0.0012127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,704262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01491912,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00921308,720262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211662,2560
mage::app::init_front_controller0.00551218,632524,288
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001912,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00151144,688524,288
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171121,4320
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match0.5289100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.061211,230,1841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075259,216262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,6320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04591106,3840
OBSERVER: log0.04581103,4480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,2240
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.4674100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0006125,8240
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00161425,6800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00091121,6960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00081118,6480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3840
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004117,6080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.001416080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.030813,080,0642,883,584
BLOCK: formkey0.00061110,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006594080
BLOCK: root0.0006163,608262,144
BLOCK: head0.0003165,1200
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041420,8240
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,304262,144
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,1600
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,624262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,0880
BLOCK: global_messages0.0005171,1040
BLOCK: footer0.0004188,016262,144
BLOCK: core_profiler0.0003151,2160
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013273,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00135227,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00072160,880262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00061200,464262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017368,8960
BLOCK: checkout_cart_link0.0003157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091102,152262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,7680
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00541255,912262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,104262,144
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,8000
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: cms_page0.0008153,480262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041114,6720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003156,2080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.4297100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006536640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00843236,2240
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.381816,467,7286,815,744
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.022111,070,4561,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311415,3280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004139,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007514080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004615,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.0015189,056262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0039304102,104262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1079132,001,7841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002116195,5920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011912,6960
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0417131,022,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000610816,5520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.036213204,2000
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.035611,495,2561,310,720
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003518,6640
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016211,335,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00331367,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.003115108,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0016268,3040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002144080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00854159,864262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0273471,128524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02044275,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01594267,7280
OBSERVER: tax0.0080484,6320
OBSERVER: inventory0.018611279,8080
OBSERVER: giftmessage0.0008426,8880
OBSERVER: bundle_observer0.0014420,1280
frontend/base/default/template/catalog/product/mostSell.phtml0.112511,375,6081,572,864
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00451462,808524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0411781,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00911041,8240
OBSERVER: catalogrule0.00841040,5280
mage::app::init::config::section::websites0.003111,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01517150,4000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0110710,9200
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Mysql4_Popular_Collection0.0006132,4400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010212,7040
frontend/base/default/template/reports/product_viewed.phtml0.0010123,0240
frontend/base/default/template/catalog/product/newProduct.phtml0.09051166,3440
CACHE_URL0.04411218,320262,144